Oro kondicionierių kainos


Split tipo (vidinė dalis ir lauko blokas) oro kondicionierių montavimo kaina negali būti neįkandama, tačiau ji turi būti protinga. Oro kondicionieriaus montavimas vidutiniškai užtrunka apie 5 valandas. Montuotojai darbo metu naudoja specializuotus įrankius, kurie susidėvi. Transporto, apskaitos bei mokesčių išlaidos taip pat nėra mažos, o sumontuotai įrangai suteikiama net iki 5 metų garantija. Taigi, galime reziumuoti: įrengti kondicionierių už mažą kainą yra neįmanoma.


Paprasto buitinio split tipo oro kondicionieriaus montavimo kaina gali siekti 29€ (apie 100 Lt) už 1 metrą freono linijos (kabeliai, variniai vamzdžiai, drenažas). Būna atvejų, kai montavimo kaina išauga, nes reikalingi papildomi darbai. Kaina priklauso nuo montavimo sudėtingumo, pavyzdžiui, papildomai reikia sumontuoti drenažo siurbliuką arba kai freono trasa yra ilgesnė nei 5 metrai. Taip pat kartais, montuojant lauko bloką, yra reikalinga kėlimo technika, pastoliai, turi būti atlikti papildomi statybiniai darbai (tokie kaip, pavyzdžiui, sienų štrobavimas, pakabinamų lubų demontavimas ir montavimas).


Elektroninėje erdvėje Jūs rasite daugybę naudingos informacijos apie kondicionavimo įrangos gamintojus ir siūlomų kondicionierių kainas. Jų kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo įrangos parametrų bei modelių. Tiekėjai nuolat kai kuriems oro kondicionierių modeliams taiko papildomas nuolaidas ir skelbia įvairias akcijas. Mūsų tinklalapyje visada rasite informaciją apie mūsų vykdomas akcijas ir patrauklias oro kondicionierių kainas, kas, galbūt, padės Jums priimti galutinį sprendimą, kurio gamintojo ir kokį oro kondicionieriaus modelį įsigyti už kainą, kuri Jums bus priimtiniausia.

Oro kondicionierių kainą lemiantys veiksniai


Oro kondicionierių kaina priklauso nuo daugybės faktorių. Pirmiausia, nuo įrenginio galingumo ir tipo – kanaliniai ir kasetiniai oro kondicionieriai visada bus brangesni; prekės ženklo – yra prestižiniai prekės ženklai, tokie kaip Daikin, Mitsubishi Electric ir labiau prieinami – LG, Generate Climate. Dažniausiai įranga iš Kinijos ir Pietų Korėjos yra pigesnė nei europietiška ar japoniška. Oro kondicionierių kaina taip pat priklauso nuo jų funkcionalumo: oro kondicionierius orą tik šaldo, ar turi specialų šilumos siurblį ar kaitinimo elementą, šildantį orą. Dauguma gamintojų siūlo pirkėjams skirtingą kainą turinčių gaminių serijas. Aukščiausios klasės kondicionieriai yra brangiausi, tačiau juose visada realizuojamos naujausios technologijos, tokie kondicionieriai turi aukštą efektyvumo lygį ir patrauklų dizainą.


Perkant oro kondicionierių, kaina neturi būti pagrindinis kriterijus. Nemažą kainą turintys kondicionieriai dažniausiai būna patikimesni ir tarnaus ilgiau, todėl pirkti juos dažnai apsimoka labiau, nei pigiau kainuojančius kondicionierius. Kuo galingesnis oro kondicionierius – tuo jis brangesnis. Tam, kad nepermokėtumėte, pirmiausia reikia susiplanuoti kokiame kambaryje bus įrengtas oro kondicionierius. Miegamajame ar vaikų kambaryje gali būti įrengta split sistema mažesnės galios, o svetainėje ir virtuvėje – didesnės, toks planavimas leis Jums sutaupyti.


Dabar kondicionieriai nebėra prabangos prekė, nors jų kainų diapazonas yra pakankamai platus – nuo 220 iki 1800 eurų. Įrenginėdamas savo namuose oro kondicionierių žmogus perka ne tik oro kondicionierių ir jo vėsinamą orą, jis perka komforto pojūtį, o tikrasis komfortas – tai kai pamiršti, kad kambaryje veikia oro kondicionierius. Todėl pirkdami gerą įrangą galite būti tikri, kad ji pasižymės svarbiausiomis savybėmis. Ji bus beveik betriukšmė, nes aukštesnės klasės kondicionierių skleidžiamo triukšmo lygis retai viršija 22 dBa (žmogus atskiria garsą nuo 20 dBa). Brangiau kainuojantys modeliai leidžia reguliuoti oro srovės kryptį, todėl ji nebus nukreipta į žmogų ir nekels diskomforto, brangesniuose oro kondicionieriuose įrengtas ventiliatoriaus reguliatorius leidžia keisti tiek srovės greitį, tiek kryptį.